Lajmi i fundit

Dëshmia tronditëse e boshnjakes: Palmer më konfirmoi ndarjen e Kosovës. Berisha paska pas të drejtë

'Foltorja ...', ish-kryeministri Sali Berisha takim të martën në Fier

'Foltorja ...', ish-kryeministri Sali Berisha takim të martën në Fier

16:51, 19/09/2021
A+ Aa A-

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka nisur aksionin për reformimin e së djathtës.

Nisma e ish-kryeministrit Berisha, e quajtur “Foltorja”, ka për synim një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur.

Në kuadër të kësaj lëvizjeje, është njoftuar se ditën e martë (21 shtator) në orën 18:00, Berisha do të zhvillojë takimin e tij në Fier, pranë ish-Universitetit “Ufo”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kristi19/09/2021 22:09

Sa here zeme emrin e E. Alibeajt ne koment ju nuk e botoni.Ju te Syrit e dini mire se cfare tha ai naten qe Bisha dha urdherin per perjashtimin nga grupi parlamentar i PD z.S.Berisha.Ju a kujtoj une : " nuk jemi ne funeral, neser do te lind dielli "( pak a shume ).C'mut demokrati eshte ai shk---e Sala e mori ngs rruget dhe beri drejtor .minister dhe ai thote nuk jemi ne funeral.Turp per kete matrapaz deputetesh dje votash.Mos e mbroni vetem se bashkejeton me nje anetsre te Gj.Kushtetuese !Eshte nje kumarxhi peshtire.Njerez te tille ka Basha rreth vetes.

Emir19/09/2021 17:40

A ka marre leje Sala tek numri 2 i PD ( dielli i partise qe lindi te nesermen ) , derjtuesi politik i qarkut Fier, Alibeu ?

Alisa CAZIMI19/09/2021 17:14

Ti je Flori Sali Berisha tregoi dyshes Rama drogaxhiut dhe atij injoharnti tjeter pa shkolle se PD dhe gjithe Shqiperia me Ju ka qene dhe do te jete pajrase.Koha jote nuk vjen me.

Genci19/09/2021 17:05

Bequar qofte Salí Berisha que por na hap nje reze drite ne erresiren que na ka fut humbesi i perjetshem , Basha

Shto koment

Denonco