Presidenti Meta, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-zyrtarit të LSI

Presidenti Meta, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-zyrtarit të LSI

16:18, 19/09/2021
A+ Aa A-

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka dërguar një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-zyrtarit të LSI-së, Ilir Dashi.

Kreu i shtetit thotë se në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta vdiq miku i paharruar.

Ai ngushëllon familjarët, miqtë e kolegët.

Statusi i Presidentit Meta

I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut të paharruar, Ilir Dashi.

Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta, në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta.

Ngushëllimet më të ndjera familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij!

Të prehet në paqen e merituar!

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco