Berisha poston VIDEON e veçantë: Unë marr forcë nga forca juaj!

Berisha poston VIDEON e veçantë: Unë marr forcë nga forca juaj!

11:08, 18/09/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha e nisi ditën duke postuar një video të veçantë për ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Videoja tregon ditët e arta të Partisë Demokratike, kur sheshet mbusheshin plot dhe arritjet në planin e brendshëm dhe atë ndërkombëtar ishin të prekshme.

Në fund të videos, dëgjohet zotimi i Berishës se edhe nëse një demokrat mbetet në PD, ai do jetë i dyti.

“Unë marr forcë nga forca e juaj! Rrofshin demokratet dhe demokratët kudo që janë! Sb” shkruan ish-kryeministri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari18/09/2021 19:39

KETA AZIATIKO-SOROSIANO-AMERIKANET AKOMA NUK E KANE MARRE VESH KONSTATIMIN BRILANT TE PERANDORIT ROMAK JUL QEZAR, E SHKRUAR DHE E GDHENDUR NE HISTORI PER SHQIPTARET: ILIRET JANE POPULLI ME I ZGJUAR, ME INTELIGJET DHE ME LUFTARAK TE BOTES, POR ATA JANE NJEKOHESISHT EDHE POPULLI ME I KORRUPTUAR DHE ME I PABESE NE BOTE, PER INTERESIN E TYRE PERSONAL ATA JANE GATI QE TE VRASIN EDHE VELLANE EDHE BABANE E TYRE!!! PRANDAJ ATA MUND T'I PERCASH DHE T'I SUNDOSH ME SHUME LEHTESI. SHEMBUJT QE E VERTETOJNE PLOTESISHT KETE KONSTATIM TE JUL QEZARIT I KEMI TE PASTRA DHE SHUME TE QARTA QE NGA KOHA E SKENDERBEUT DHE DERI SOT NE DARKE. E FUNDIT FARE KU LULI, PER BYTHEN E VET DHE INTERESAT E TIJ PERSONALE, JO TE PD DHE DEMOKRATEVE SIC PERPIQET QE TE NA MASHTROJE, E VRAU "BABAIN" E TIJ POLITIK SEPSE KESHTU I THANE TE HUAJT, ARMIQTE E DEMOKRACISE SHQIPTARE. PRANDAJ ZONJA KIMETE DHE JU TE DASH, SHQIPTARET NUK JANE IDIOTE, TE TRASHE DHE BUDALLENJ, QE T'I HAME SI SAPUNI PER DJATH, DOKRRAT DHE SHPIFJET PER SALI BERISHEN. DERI PARA 8-9 VITESH SALI BERISHA ISHTE MIKU DHE ALEATI ME I MADH I SHBA. PRITI SEKRETARE SHTETI TE SHBA, PRITI PRESIDENTIN E SHBA, ANTARESOI SHQIPERINE NE NATO PERMES PROTESTAVE TE EDVIN RAMES, SPIROPALIT, XHACKES, LALI PLEHUT, MIMI KODHELIT, NIKO PELESHIT E PLOT LESHAVE TE TJERE NGA LEMSHENJTE KOMUNISTE. MUNDESOI LEVIZJEN E LIRA PA VIZA PER SHQIPTARET NE TE GJITHE ZONEN SCHENGEN. NDERSA SOT, DUKE QENE NE OPOZITE, PA PUSHTET, ME TE VETMEN ARME, FJALEN, NJE PERSONALITET I KOMBIT SHQIPTAR, BEFAS NA U SHPALLKA ARMIKU ME I MADH I SHBA, ARMIKU I DEMOKRACISE DHE I MENDER REFORMES SE DESHTUAR NE DREJTESI!!! PO KUSH I HA KETO!!!????? ME SA PO DUKET, SHBA SOROSIANE PO IKEN PER LESH PER VETEN E VET!!! AMBASADORJA KIM DUHET TE SHPALLET NON-GRATA NE SHQIPERI!

Mikel18/09/2021 18:29

Pershendetje, gjithe agjensite boterore sot shkruajne per thiken mbas shpine qe USA i nguli Franes me paktin e ri AUKUS (USA -UK-Australi) dhe ky lajm cuditerisht nuk pasqyrohet ne asnje media shqiptare!!! Franca ka terhqur ambasadoret nga nga US dhe Australia. Ky eshte nje fakt trondites. Edhe Kanadaja si aleati me i madh eshte e zhgenjyer me kete veprim te njeanshme duke e njoftuar pak minuta para se te publikohej marrveshja sipas njoftimit te minsitrit te mbrojtjes. USA e Biden keshtu veproi edhe me terheqjen nga Afganistani duke injoruar aleatet. Si ka mundesi qe ky lajm kalon ne heshtje ne Shqiperi. Shikoni nje publikim nga FOX news https://youtu.be/FXchTLjKEq4

Shto koment

Denonco