VIDEO/ Gafat e ministres Muzhaqi bëhen virale: Fëmijët duhet të ...

VIDEO/ Gafat e ministres Muzhaqi bëhen virale: Fëmijët duhet të ...

16:03, 17/09/2021
A+ Aa A-

Ministrja e re e qeverisĂ« ‘Rama 3’ pĂ«r RininĂ« dhe fĂ«mijĂ«t, Bora Muzhaqi do tĂ« debutonte nĂ« Parlament me disa gafa.

Teksa ka marrë fjalën në Kuvend, nga fillimi në fund ajo nuk i ka ndalur lapsuset dhe gafat, qe jane bere virale ne rrjet.

Duke cituar një proverb, sipas saj anglez, me të cilin ajo nuk qe dakord, ministrja e re ngatërroi fjalën, shihen me *ihen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

David 17/09/2021 16:33

Ore cfar po ndodh keshtu turpi botes. O bushter te ka ngel mendja te te qiret ju qin rama u ka ngel kari rames ne gryk dhe doni te promovoni te qiret ne parlament ptuuuuu bushter e mutit

Shto koment

Denonco