VIDEO VIRALE/ Ministrja e re e Edi Ramës nuk u ndahet mufkave

VIDEO VIRALE/ Ministrja e re e Edi Ramës nuk u ndahet mufkave

09:42, 17/09/2021
A+ Aa A-

Ministrja e shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi nuk i ndal gafat. Ajo duket se është emocionuar shumë me detyrën e re, aq sa edhe orën nuk e dallon dot lehtë. Teksa ka marrë fjalën në Kuvend, nga fillimi në fund ajo nuk i ka ndalur lapsuset dhe gafat.

...Mendova se nuk do kisha emocione tani që do flisnim se është ora 1 e natës, por çuditërisht përgjegjësia që vjen me pozicionin krijon gjithmonë emocione të paktën për mua.

...Patjetër tërmeti e pandemia frenuan shumë aspekte të jetës, por ata në asnjë moment nuk na ndaluan që ne të ndalonim punën e pareshtur të qeverisë për të ecur përpara me punët e rëndësishme të këtyre mandateve.

...Ne kemi një armatë fëmijësh e të rinjsh që shpenzojnë energji të madhe për të marrë dije në mjediset e shkollës e për tu zhvilluar si qytetarë, dhe të rinj të qytetëruar, të qytetëruar.

...Trupi i shëndoshë... Mendja e shëndoshë në trup të shëndoshë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Laraskat e PS....17/09/2021 13:01

Kishim nje Spiropordhe na u shtua edhe nje Muzhgaqe... Te dyja flasin Si e ema Zeqos maje k....me falni maje thanes....

Diana!17/09/2021 11:31

E dashur ministre! Follo pune neper ndonje tender rriti femijet me Armani e studioi ne shkollat me te shtrenjta te botes, sic kane bere paraardhesit tend e mos shit mend me trupa e mendjet te shendosha se Shq dhe se hane bar intligjena s ju mungon! Lum ne per ju do te ecim para nga fitorja ne fitore!

sabriu17/09/2021 10:19

"Dhe ju zoteri qe qeshni si parlament" Kjo sdi kohet e foljes, TURP TURP, eshte shkolluar jashte se ka patur mundesi nga biznesi familjar dhe asgje tjeter.

Shto koment

Denonco