Kuvendi i ri mblidhet sot për të zgjedhur Byronë, sekretariatet dhe komisionet

Kuvendi i ri mblidhet sot për të zgjedhur Byronë, sekretariatet dhe komisionet

09:09, 13/09/2021
A+ Aa A-

 Kuvendi i Shqipërisë i drejtuar nga Lindita Nikolla do të mblidhet sot në seancë plenare në orën  17:00.

Në këtë seancë është përcaktuar që të zgjidhen anëtarët e rinj të organeve të Kuvendit: Byroja dhe Sekretariatet, krerët e komisioneve të përhershme, anëtarët e komisioneve si dhe zëvendësuesit në përbërjen e komisioneve të përhershme.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco