‘Peshku qelbet nga koka’, Berisha publikon videon e Ramës dhe bashkëpuntorëve të tij...

‘Peshku qelbet nga koka’, Berisha publikon videon e Ramës dhe bashkëpuntorëve të tij...

13:49, 31/07/2021
A+ Aa A-

Ish Kryeministri Berisha ka publikuar një video të shkurtër në faqen e tij në facebook ku tregohet e verteta mbi qeverisjen e Edi Ramës dhe pasurimin e bashkëpuntorëve të tij.

“E pranon vetë”,  shkruan ish Kryeministri në një frazë të shkurtër që shoqëon Videon.

“Peshku qelbet nga koka”, deklaronte në një intervistë kreu i qeverisë. Ndërkohë që në videon e shperndarë janë përfshirë disa nga bashkëpunëtorët me të afërt të Ramës të akuzuar shumë herë nga opozita për abuzime.

Ja postimi i Berishës.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco