Lajmi i fundit

Mbyllet votimi për Bundestagun, ja shifrat e Exit Polleve

VIDEO/ Djegia e plehrave helmon fierakët, Berisha: Ja pse e bëjnë

VIDEO/ Djegia e plehrave helmon fierakët, Berisha: Ja pse e bëjnë

11:53, 28/07/2021
A+ Aa A-

Plehrat dhe mbeturinat vazhdojnë të digjen në fushën e mbetjeve urbane në Mbrostar të Fierit. Tymi toksik po kthehet në shqetësim për banorët pasi po përhapet favorizuar nga era.

Ndërkohë këtë situatë skandaloze e ka denoncuar edhe ish-kryeministri Sali Berisha.

POSTIMI I BERISHES

Fillon nga puna inceneratori Rama-Ahmetaj ne Fier!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Djegin plehrat në Fier në mes të qytetit, postojeni se na helmuan, ose i djegin kastile që t’i japin tenderin landfillit të ri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco