Braçe ankohet për betonizimin e Tiranës/ Qytetarët: Denoncoje anonim te Berisha

Braçe ankohet për betonizimin e Tiranës/ Qytetarët: Denoncoje anonim te Berisha

19:56, 25/07/2021
A+ Aa A-

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka dy ditë që ankohet në rrjetet sociale se punimet në disa pallate që janë në ndërtim, nuk e lenë të pushojë në shtëpinë e tij.

Por pikërisht reagimet e shumta të Braçes, kanë sjellë reagime nga qytetarët.

Shumë prej tyre i shkruajnë Braçes me ironi që ta denoncojë anonim tek ish-kryeministri Sali Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shkodran25/07/2021 20:10

Ky bq i vogel si duket e kan lene pa lek,dhe do ndnj kocke nga firma e ndertimit aty afer,ose ndnj tender nga Lali Zdromsi,lufte muterish...

Shto koment

Denonco