Yuri Kim darkon me Dua Lipën: Bisedë e mahnitshme

Yuri Kim darkon me Dua Lipën: Bisedë e mahnitshme

08:41, 24/07/2021
A+ Aa A-

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka shijuar një darkë me këngëtaren e famshme Dua Lipën dhe familjen e saj.

Kim ka publikuar foto me Dua-në në rrjete sociale ku shkruan:

“Më pëlqeu të shijoja një darke më Dua Lipën dhe familjen e saj, si dhe me miqtë e saj. Bisedë e mahnitshme në lidhje me njohjen e fuqisë dhe përgjegjësisë që të gjithë kemi (edhe nëse nuk jemi zgjuar ende) për ta bërë botën thjesht pak më të mirë, secili në mënyrën tonë. Dua është një super yll i mirëfilltë jashtë skenës, edhe më shumë”, 

Prej ditës së djeshme Dua Lipa po qëndron në Tiranë, ku ka ardhur për të parë nga afër punimet për një kopsht të dëmtuar nga tërmeti, që po ndërtohet me financimin e fondacionit të babait të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari24/07/2021 11:14

Kujdes Dua! Kujdes nga Kimetja sepse eshte LGBTQI! Shqipelia vendi me i lumtul ne bote! Qevelia e Edi Lames shkemb glaniti pelballe SPAK dhe ligjit! Qevelia e vetme hajdute e kliminele ne bote qe mbeshtetet nga SHBA, BE dhe OSBE! Qevelia dhe Edi Lama bene zgjedhjet me te mila ne bote! Lofte Edi Lama dhe miqesia Shqiptalo - Kineze! Shqipelia vendi me i lumtul ne bote per ambasadolet e SHBA, BE e OSBE!

Shto koment

Denonco