Faktimi i masakrës zgjedhore, PD publikon formularin e analizës nëpër degët e partisë

Faktimi i masakrës zgjedhore, PD publikon formularin e analizës nëpër degët e partisë

10:46, 20/06/2021
A+ Aa A-

Para dy ditësh PD organizoi mbledhjen e kryesisë dhe në qendër të saj ishte faktimi i masakrës zgjdhore kryer nga Rilindja në të gjithë Shqipërinë.

Në këtë mbledhje është përcaktuar edhe mënyra se si do të bëhet analiza deri në 10 korrik.

Kush pretendon që ka pasur vjedhje të votës, tjetërsim të vullnetit të zgjedhësve dhe çdo parregullsi tjetër do ta pasqyrojnë të faktuar në këtë formular i cili është konfirmuar nga Kryesia.

Dokumenti:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku23/06/2021 15:17

Do vazhdojmë luftën me të gjitha mjetet dhe mënyrat. Cilat janë mjetet dhe mënyrat? U gjet zgjidhja: “FORMULARI”.

Sehiri 20/06/2021 14:20

Zoti Lulzim Basha sot verteton perfundimisht se eshte i pjerdhur me të tera! Formularet, zotni i pjerdhur duhet të ishin shperndare para zgjedhjeve dhe sot duhet të mblidheshin! E keqja nuk mbaron tek ti, por e ke bashke me ekipin e stanit me lepuj qe ke mbledhur ! Turp tju vije qe duke tallur bythen , njerezve u thoni se po punoni per ta!

Agron20/06/2021 12:33

PDja duhet te punoj per zgjedhjet lokale, dhe pyetja duhet te jete "Cfar duhet te bejme ne te fitojne zgjedhjet lokale, se nje fitore ne to na garanton fitoren ne zgjedhjet parlamentare." Cdo gje tjeter eshte humbje kohe.

Shto koment

Denonco