Lajmi i fundit

Shuplaka e ODIHR: Përdorimi i administratës i dha PS-së një avantazh domethënës

VIDEO/ Vasili reagon për shkarkimin e mjekëve dhe infermierëve të Covid - Intervista në SYRI TV

VIDEO/ Vasili reagon për shkarkimin e mjekëve dhe infermierëve të Covid - Intervista në SYRI TV

14:01, 19/06/2021
A+ Aa A-

“Z. Vasili, jemi njohur me vendimin e Ministrisë së Shëndetësisë për shkarkimin e rreth 100 mjekëvë dhe infermierëve në Shqipëri, që u bashkuan me trupën për përballimin e pandemisë së COVID-19. Si e shikoni ju këtë vendim?" - Kjo ishte pyetja e parë që iu drejtua sot në SYRI TV,  z.Petrit Vasili, nënkryetar i LSI, ish-Ministër i Shëndetësisë, në edicionin e lajmeve të mesditës nga gazetarja Klaudjo Karabolli.   

Ndiqni qendrimin e plotë të z.Vasili.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco