Çim Peka Live/ Kurti vs Vuçiç, kush triumfoi?

Çim Peka Live/ Kurti vs Vuçiç, kush triumfoi?

20:48, 17/06/2021
A+ Aa A-

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

agronprishtina@gmail.com17/06/2021 23:00

E more Milazim krasniqi ju nuk keni pas as zemer e as prapanice me ju kundervu ekspansionizmit serbomadh se i keni pas primar interesin personal si ti si e gjithe opozita famkeqe kuislinge dhe tradhtare e Kosoves ne diten e sotme. Ju jeni shkatrruesit demagogat dhe te padijshmit e Shtetit edhe at me deshire. Po pergjigjen ta dha zoti ambasador dhe vet cim peka turp me vjell kaq shumë urrejtje per Albin Kurti

Shto koment

Denonco