VIDEO/ 'Lufta' ndaj Lelit, tre gazetarë zbërthejnë se ç'po ndodh në Vlorë

VIDEO/ 'Lufta' ndaj Lelit, tre gazetarë zbërthejnë se ç'po ndodh në Vlorë

11:03, 17/06/2021
A+ Aa A-

Tre gazetarë me përvojë janë përpjekur ta analizojnë dhe shpjegojnë sa më qartë në SYRI TV,  situatën e komplikuar që është krijuar midis qeverisë dhe bashkisë së Vlorë, më saktë, armiqësinë e beftë që është shfaqur këtë vit, që në nisje të fushatës elektorale, midis kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut Dritan Leli.

Drejtuesit e emisionit “Kafe Shqeto”, Dori Daka dhe Flavio Qarri, dëgjuan këtë mëngjes gazetarin e SYRI TV në Vlorë, Enriko Gabajn dhe mendimet e dy të ftuarve, Armir Shkurtit dhe Marenglen Kumes.

NDIQENI VIDEON:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Balo Bna17/06/2021 13:59

Gaba qenka analfabet! Jam dakord me cfare thote por jo.si e thote!

Shto koment

Denonco