Lajmi i fundit

Dosja 339/ Lirohet nga burgu ‘Niçja’ i Shijakut dhe tre anëtarë të grupit ‘Volvo 4’

Lufta brenda llojit/ Leli i priti online, këshilltarët bashkiakë, kërkesë urgjente për ballafaqim në Teatër

Lufta brenda llojit/ Leli i priti online, këshilltarët bashkiakë, kërkesë urgjente për ballafaqim në Teatër

14:17, 16/06/2021
A+ Aa A-

Këshilli Bashkiak i Vlorës këmëngul që të zhvillojë takim me kreun e bashkisë në një ambjent të hapur e jo online. Sot është dërguar një letër kërkesë për mbledhje jashtë radhe me kryebashkiakun Dritan Leli, të cilit i kërkojnë ballafaqim për punën e bërë në krye të këtij institucioni.

Në një shkresë ku i drejtohen për mbledhje urgjente, kryetares së këshillit Bashkiak Migena Balla, këshilltarët e Vlorës të kryesuar nga Anduel Tahiraj propozojnë një tjetër mbledhje në ambientet e Teatrit Petro Marku, në datën 22 Qershor, pra javën e ardhshme.

Sot janë mbledhur firmat e të gjithë antarëve ku tema mbetet e njëjtë,me në qendër kryetarin e bashkisë Leli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco