Pas konfirmimit si kryetar, Basha në 18.45 komunikim të rëndësishëm me mediat

Pas konfirmimit si kryetar, Basha në 18.45 komunikim të rëndësishëm me mediat

18:14, 14/06/2021
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas rizgjedhjes në krye të partisë për një mandat të tretë, pritet të dalë në orët e mbrëmjes në një komunikim për mediat.

Sipas lajmërimit të bërë public nga zyra për shtyp e PD: Në orën 18.45 kryetari i PD, Lulzim Basha, do të ketë një deklaratë.

Ndërkohë që më herë kryetari Basha iu drejtua me një mesazh falenderimi anëtarëve dhe strukturave të PD për mbështetjen që i dhanë.

‘Basha mesazh falënderimi demokratëve

Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme! Ajo është një shprehje e qartë e besimit në rrugën tonë drejt ndryshimit. Sëbashku do bëjmë gjithçka që Shqipëria të fitojë’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco