VIDEO/ Basha kryeson me 81% të votave, dy gazetarë komentojnë zhvillimet në SYRI TV

VIDEO/ Basha kryeson me 81% të votave, dy gazetarë komentojnë zhvillimet në SYRI TV

11:37, 14/06/2021
A+ Aa A-

Dy gazetarë kanë komentuar zhvillimin e zgjedhjeve në Partinë Demokratike: Ben Andoni dhe Elkier Bushkolaj, të ftuar në emisionin e mëngjesit “Kafe Shqeto” në SYRI TV.

“Dua një koment të shkurtër, çfarë ndodhi sipas jush, çfarë duhet të kishte ndodhur, pse nuk ndodhi apo më mirë pse ndodhi ajo që ndodhi?” – pyeti drejtuesja e emisionit, Dori Daka.

Ndiqni intervistën e plotë në SYRI TV:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco