VIDEO/ Ish-deputeti i PS: Edi Rama është një personazh tragjik, nuk e ka veten në dorë Ish-deputeti i PS, Limos Dizdari, gjatë intervistës në 'A Show'

VIDEO/ Ish-deputeti i PS: Edi Rama është një personazh tragjik, nuk e ka veten në dorë

10:37, 12/06/2021
A+ Aa A-

Ish-deputeti i Partise Socialiste, Limos Dizdari, në intervistë për Adi Krastën në “A Show”, ka këtë mendim për Edi Ramën: “Edi Rama është një personazh tragjik. Nuk e ka veten në dorë. Dikush e ka kapur. Prandaj duhet ta ndihmojmë, sepse drama e tij është dhe e jona!”

Ndiqni videon në Syri TV:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tirana12/06/2021 11:33

Interviste e shkelqyer!

Shto koment

Denonco