Lajmi i fundit

Çim Peka Live/ Kurti vs Vuçiç, kush triumfoi?

Berisha: Vendimi i DASH vepër hakmarrëse e lobimit të Ramës me Soros

Berisha: Vendimi i DASH vepër hakmarrëse e lobimit të Ramës me Soros

21:21, 10/06/2021
A+ Aa A-

Në Çim Peka Live, ish-kryeministri Berisha tha se gjitha ajo që ndodhi me vendimin ndaj tij nga DASH, është absolutisht një vepër hakmarrëse e Edi Ramës dhe lobeve kundër interesave shqiptare, në bashkëpunim me multimiliarderin George Soros.

Këtë që ndodhi, unë kam bërë veprimet e mia.

Veprimi im është si në materia, i bazuar në keqinformimin e sekretarit Blinken sepse unë nuk besoj që ai vëtë të jetë angazhuar vetë për shqyrtimin e dosjeve, nga lobimi hakmarrës i vetë Edi Ramës më multimiliaderin Soros, që është padiskutim një nga njerëzit më të fuqishëm jashtë poltikës.

Është miliardiateri që përdor miliardiat e tij për pushtet poltik të tij.’

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

N10/06/2021 23:06

Ty të hanë atë qe nuk thuhet Rama e soros

Shto koment

Denonco