Lajmi i fundit

Gramoz Ruçi tërhiqet nga politika, lë edhe mandatin e deputetit

Mblidhet sot kryesia e Partisë Demokratike dhe Këshilli Kombëtar

Mblidhet sot kryesia e Partisë Demokratike dhe Këshilli Kombëtar

08:52, 16/05/2021
A+ Aa A-

Partia Demokratike do të mbledhë pasditen e sotme Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar. Këto mbledhje do të zhvillohen vetëm tri javë pas zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit.

MĂ«sohet se Kryesia e PD do tĂ« mblidhet nĂ« orĂ«n 17:00, ku nĂ« rend dite do tĂ« jenĂ« “diskutime dhe vendimmarrje sipas statutit pĂ«r proceset pas situatĂ«s sĂ« krijuar me masakrĂ«n e elektorale tĂ« zgjedhjeve tĂ« 25 prillit”.

Më pas, në orën 19:00, PD do të zhvillojë takim me Këshillin Kombëtar me të njëjtin rend dite.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco