FOTO/ Aurela Basha tregon kush e ndihmoi sot për gatimin

FOTO/ Aurela Basha tregon kush e ndihmoi sot për gatimin

20:35, 15/05/2021
A+ Aa A-

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë këtë të shtunë një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram.

Është momenti i gatimit të drekës në familjen Basha, dhe në ndihmë të tyre ka ardhur, vajza e vogël, Viktoria.

Ndihmë për drekën nga Viktoria-shkruan Aurela në krah të postimin që ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco