Lajmi i fundit

Bilanci ditor i Covid/ 8 raste të reja, 1 humbje jete në 24 orët e fundit

‘Ngjarjet e fundit kriminale’, Braimllari: Shpërblim i Ramës për organizatat kriminale për blerjen e votave

‘Ngjarjet e fundit kriminale’, Braimllari: Shpërblim i Ramës për organizatat kriminale për blerjen e votave

22:40, 11/05/2021
A+ Aa A-

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari ka bërë përgjegjës direjt Edi Ramën për ngjarjet e fundit kriminale të ndodhura në vendin tonë.

‘Ngjarjet e fundit, shpërblim i Ramës për organizatat kriminale për blerjen e votave’, shkruan Braimllari në Facebook.

Postimi i plotë i Endrit Braimllarit:

Ngjarjet e fundit, shperblim i Edi Rames per organizatat kriminale per blerjen e votave!

Bandat dhe krimi e sollen ne pushtet.

Intimiduan votuesit, blene vota dhe manipuluan procesin e zgjedhjeve.

Edi Rama vuri ne dispozicion te krimit te organizuar Policine e Shtetit dhe gjithe strukturat shteterore.

Ne dy dite 3 vrasje nga pushteti kriminal i Edi Rames.

Çdo gje ne dore te krimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco