Nesho: Opozita të marrë çdo iniciativë, është instaluar regjim i rrezikshëm

Nesho: Opozita të marrë çdo iniciativë, është instaluar regjim i rrezikshëm

21:54, 10/05/2021
A+ Aa A-

Në Çim Peka Live, diplomati Agim Nesho, tha se bashkë me këto zgjedhje, Rama dhe klika e tij kanë instaluar një regjim të rrezikshëm, që mund të kthehet edhe në një mungesë destabiliteti në rajon

‘Është instaluar një regjim i rrezikshëm, që nëse nuk i ndërpritet rruga tani do të ketë pasoja në demokraci dhe do të krijojë destabilitet në rajon. Shqiptarët po jetojnë një demokraci të shpërfytyruar. Opozita duhet të marrë çdo iniciativë.’

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t10/05/2021 23:10

Eshte e drejte,opozita duhet te marre çdo inisiative,por a kane këllqe?

Shto koment

Denonco