Lajmi i fundit

Bardhi: Një tjetër burgaxhi i Edi Ramës do të largohet nga qeverisja

Ankimimet e PD-LSI/ Hidhet shorti, ja kush do të vendosë nëse do të përsëriten ose jo të zgjedhjet

Ankimimet e PD-LSI/ Hidhet shorti, ja kush do të vendosë nëse do të përsëriten ose jo të zgjedhjet

19:15, 10/05/2021
A+ Aa A-

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve ka hedhur sot shortin për caktimin e relatorëve për ankimimet e mbërritura në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve nga partitë politike për zgjedhjet e 25 prillit.

Ankimime në KQZ janë dërguar nga koalicioni PD-AN dhe LSI për zgjedhjet parlamentare, ku kërkohet rinumërim votash dhe ripërsëritje e zgjedhjeve në disa qarqe, me argumentin se janë blerë votat.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

pa emer10/05/2021 23:28

pse e ka nderruar emrin ne Ilirian? gjithe jeten eshte quajtur ILIR mbase i duket vetja me i mencur ose me i bukur

t10/05/2021 19:53

Opozita mos te mbaje shprese te Qelbash&co,por te pergatise terrenin per revolta ,jo protesta

Shto koment

Denonco