Lajmi i fundit

Çim Peka Live/ Kurti vs Vuçiç, kush triumfoi?

Meta e nis ditën me një urim, 'pas një ecje të gjatë buzë detit…'

Meta e nis ditën me një urim, 'pas një ecje të gjatë buzë detit…'

08:55, 09/05/2021
A+ Aa A-

Kreu i shtetit shqiptarv ka zgjedhur detin për të kaluar fundjavën.

Presidenti i Republikës ka uruar një ditë të mbarë për shqiptarët.

“Pas një ecje të gjatë buzë detit, ju uroj të gjithëve një të diel të mbarë dhe të gëzuar!”, shkruan ai në një postim të shkurtër në faqen e tij në facebook.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco