Lajmi i fundit

Bilanci ditor i Covid/ 50 raste të reja, 4 humbje jete në 24 orët e fundit

Meta fton Ramën në debat televiziv: Edi ka frikë të ballafaqohet me mua para Vlorës sepse ….

Meta fton Ramën në debat televiziv: Edi ka frikë të ballafaqohet me mua para Vlorës sepse ….

19:27, 22/04/2021
A+ Aa A-

Presidenti Meta e ka ftuar edhe njëherë kryeministrin Rama në një debat televiziv, në Vlorë.

‘E ftoj Ramën për të disatën herë për një debat televiziv në Vlorë. Por jam i bindur se nuk do të vije sa kohë atij i ra të fikët edhe nga Babaramo. Kjo tregon qartë që është në gjendje shumë të rëndë.

Edi ka frikë të ballafaqohet me mua para Vlorës dhe para të gjithë popullit sepse e ndjen që është i humbur në debat, pa filluar.’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco