Francesco Becchetti thyen heshtjen/ Intervistë ekskluzive në SYRI TV

Francesco Becchetti thyen heshtjen/ Intervistë ekskluzive në SYRI TV

16:47, 22/04/2021
A+ Aa A-

Francesco Becchetti thyen heshtjen pas 6 vjetësh.

Intervistë ekskluzive sonte në 20:00 në SYRI TV.

Becchetti do të jetë në një intervistë me moderatorin Juli Krisafi, e cila do të transmetohet sonte në ora 20:00 në SYRI TV.

Pronari i Agon Channel dhe biznesmeni i njohur italian Francesco Becchetti thyen heshtjen 6 vite pas mbylljes të televizionit dhe pak kohë pas vendimi të Gjykatës së Arbitrazhit në Uashington, që e dënoi Shqipërinë me një gjobë prej 110 milionë eurosh.

Pas kësaj, kryeministri Edi Rama e ka cilësuar biznesmenin italian si një marifetçi dhe ka thënë se ai nuk do të përfitojë kurrë ato para.

Sonte në orën 20:00 ekskluzivisht në SYRI TV ndiqni versionin për herë të parë të ngjarjeve të treguara nga biznesmeni italian Francesco Becchetti.

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Iliri22/04/2021 16:50

po sot e gjete te merni becchetin ne interviste...nje dite para heshtjes zgjedhore??? keshtu po influenconi rezultatin e zgjedhjeve...ju letem ta kreyni nga e hena ?

Shto koment

Denonco