Lajmi i fundit

EMRAT/ Iu gjet sasi droge në banesë, arrestohet 60-vjeçari në Fier, shpallet në kërkim i biri

VIDEO/ Dibranët kapin në flagrancë blerësit e votave, policia bllokon kontrollin e makinës

VIDEO/ Dibranët kapin në flagrancë blerësit e votave, policia bllokon kontrollin e makinës

15:24, 22/04/2021
A+ Aa A-

Qindra banorë të Dibrës kanë bllokuar një makinë në Maqellarë.

Sipas denoncimeve në makinë janë dy të rinj që po blinin vota në këtë zonë.

Policia dhe banorët kanë rrethuar mjetin tip ‘Volksvagen’ dhe po presin që të vijnë ekspertët.

Në makinë ata thonë se janë persona të afërm me disa njerëz të PS-së.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Elezi Isufi22/04/2021 15:45

Zgërdhijini n,dru q... rropt ktyre klyshve.

Shto koment

Denonco