VIDEO/ Posterat e Taulant Ballës në makinën e Kelment Xhaferrit, mjeti rezulton pa pronar

VIDEO/ Posterat e Taulant Ballës në makinën e Kelment Xhaferrit, mjeti rezulton pa pronar

15:15, 22/04/2021
A+ Aa A-

Policia ka sekuestruar një makinë luksoze pas ngjarjes së Elbasanit.

Kjo është një nga makinat e sekuestruara nga Policia për ngjarjen e djeshme në Elbasan.

Makina dyshohet se përdorej nga Kelment Xhaferri ditën e djeshme dhe është mjeti me të cilin ai ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Në sedijen e makinës që përdorte Xhaferri, një nga personazhet e krimit më të njohur të Elbasanit janë gjetur posterat e Taulant Ballës.

E çuditshmja është se edhe pse mjeti luksoz është me targa normale, ‘Benzi’ rezulton  pa pronësi në regjistër.

E me këtë makinë pa pronar, lëvizte Kelment Xhaferri, i cili i ka ikur deri më tani policisë, pasi siç duket nuk ka pasur polic që ta kapte.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Flamur23/04/2021 00:24

Oooo taulant trimi ku je futur, në dimitë e gruas tënde apo në b.. thën e edi ramës, por nji gjë dije, kudo që futesh do të gjejmë, fundin e din vetë

Shto koment

Denonco