FOTO/ Tabaku: Ndryshimi po vjen, Shqipëria fiton

FOTO/ Tabaku: Ndryshimi po vjen, Shqipëria fiton

12:19, 19/04/2021
A+ Aa A-

Drejtuesja politike dhe kandidatja e PD-së në Tiranë, Jorida Tabaku ka vazhduar me takimet e saj në disa zona të kryeqytetit.

Tabaku shkruan se ndryshimi po vjen.

Reagimi i Jorida Tabakut:

Mos u tutni nga ndryshimi që po vjen pashmangshmërisht. Shqiptarët do të dalin që herët për ë votuar dhe për të përzgjedhur Partinë Demokratike dhe numrin 9 më 25 prill.

Shqipëria Fiton kur qeveria punon për pensionet, taksat përdoren në mënyrë eficente dhe familja jonë bëhet më e fortë dhe ka mirëqënie.

Në 25 prill Voto PD! Voto 9!

#ShqiperiaFiton #votopd9 #Voto9PD

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vendi yne 22/04/2021 22:27

Te vetmit qe fitoni jeni ju Politikanet e felliqur.Shqiperia nuk fiton asgje,Ajo Vetem vidhet varferohet dhe perdhunohet me keq e me keq.Sa per te vjelle na beni me keto lajka elektorale

Shto koment

Denonco