VIDEO/ LSI i bashkohet ish kandidati për deputet i PS, Braimllari, takime në Devoll me Artur Porpollogun

VIDEO/ LSI i bashkohet ish kandidati për deputet i PS, Braimllari, takime në Devoll me Artur Porpollogun

09:28, 19/04/2021
A+ Aa A-

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari ka publikuar në faqen e tij në facebook një video ku shpjegpon takimet që ka zhvilluar në bashkinë e Devollit dhe ku ka qene i shoqëruar me Artur Porpollogun ish kandidat për deputet i partisë Socialiste në Korçë, i cili i është bashkuar LSI në këtë qark.

Ja postimi i plotë:

Me Artur Porpollogun ish kandidat për deputet i partisë Socialiste në Korçë, i cili i është bashkuar LSI në Qarkun Korçës.

Sëbashku kemi takuar shumë socialistë ku i kemi garantuar mbështetje dhe siguri për të ardhmen e fëmijëve të tyre.

#voto6lsi #lsi #zgjedhje25prill #shqiperiashtepiajuaj

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco