Kryemadhi: LSI nuk i harron premtimet dhe nuk i braktis njerëzit, si 'Rilindja'

Kryemadhi: LSI nuk i harron premtimet dhe nuk i braktis njerëzit, si 'Rilindja'

09:01, 17/04/2021
A+ Aa A-

"Vota për LSI është mbështetje për një parti vërtetë të majtë, që nuk i harron premtimet dhe nuk i braktis njerëzit, siç Rilindja ka bërë me gjirokastritët", shkroi Monika Kryemadhi, Kryetare e LSI, në Fb të shtunën krahas një video-mesazhi me takimet në Gjirokastër.

"Këngën më të bukur Gjirokastrës do t'ja thurin të rinjtë dhe të rejat e saj, qytetarët e saj, me votën masive për ndryshim në 25 Prill, për nr. 6, - nënvizoi Kryemadhi. - Fitorja po vjen dhe atmosfera e saj ndihet nga jugu në veri."

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco