Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për të shtunën, 17 prill 2021

Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për të shtunën, 17 prill 2021

23:07, 16/04/2021
A+ Aa A-

Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së premte.

Këto janë titujt kryesorë të gazetave për ditën e shtunë, 17 prill 2021.

Lexim të këndshëm!

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gjergj Kotmilo17/04/2021 02:18

Si mund tu kontaktoj ?Ku mund te gjej nje E-mail te syri.net dhe mundesisht te Lapsit.

Shto koment

Denonco