Meta e ftoi për një përballje publike, Rama refuzon ftesën e Presidentit

Meta e ftoi për një përballje publike, Rama refuzon ftesën e Presidentit

21:58, 16/04/2021
A+ Aa A-

Kryeministri Edi Rama refuzon edhe ftesën e Presidentit Ilir Meta për debat publik, ftesë e bërë më herët edhe nga kreu i opozitës, Lulzim Basha.

“Kam shumë ftesa për të dalë dhe duke qenë se nuk kuptoj se cili nga këta është ai që flet në emër të të gjithë këtyre s’kam pse t’u përgjigjem ftesave.

Ilir Meta i bën ftesë edhe Damian Gjiknurit për t’u përballur në një studio në Vlorë. Presidenti i Republikës, i bën ftesë Damian Gjiknurit. Nuk ka kohë për të humbur”, tha Rama.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco