‘Çdo derë po hapet për të mirëpritur ndryshimin’/ Bushati nga Lugoçezme: Largojmë hajdutët më 25 prill

‘Çdo derë po hapet për të mirëpritur ndryshimin’/ Bushati nga Lugoçezme: Largojmë hajdutët më 25 prill

21:06, 16/04/2021
A+ Aa A-

Drejtuesi politik i PD në qarkun e Shkodrës ka vijuar takimet me banorët e Lugoçezmes, ku ka theksuar se çdo derë po hapet për të mirëpritur ndryshimin.

‘Pas 25 Prillit, bijtë dhe bijat e kësaj lagje do të trokasin sërish në shtëpitë e tyre. S’do të kenë biletë kthimit mbrapsht këtë herë. Sepse Shkodra ka vend për ju, e jo për horat. Sepse dielli po ndriçon sërish për Shkodren, falë jush’, shkruan Bushati në Facebook.

Postimi i plotë i Helidon Bushatit: 

Në Lugoçezme. Çdo derë po hapet për të mirëpritur ndryshimin. 

Pas 25 Prillit, bijtë dhe bijat e kësaj lagje do të trokasin sërish në shtëpitë e tyre.

S’do të kenë biletë kthimit mbrapsht këtë herë. Sepse Shkodra ka vend për ju, e jo për horat. Sepse dielli po ndriçon sërish për Shkodren, falë jush.

Largojmë hajdutët me 25 Prill. Fitorja e Shkodrës ka nevojë për secilin prej jush.

#VotoniPartinëDemokratike

#Me25PrillFitoreHistorike

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco