VIDEO/ Basha: Banka për Zhvillim Rural një tjetër premtim i pambajtur

VIDEO/ Basha: Banka për Zhvillim Rural një tjetër premtim i pambajtur

08:31, 11/04/2021
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ndalur tek një tjetër ‘dështim’ i kryeministrit Edi Rama, 13 ditë pas zgjedhjeve.

Përmes një story në ‘Instagram’ lideri demokrat shtron pyetjen nëse Rama e ka mbajtur premtimin për krijimin e një banke në dobi të zhvillimit bujqësor.

‘13 ditë deri më 25 prill. 100 dështimet e Ramës në 8 vite. A e mbajti Edi Rama premtimin për krijimin e një banke në dobi të zhvillimit bujqësor?

Përgjigja; Jo. Banka për Zhvillim Rural është një tjetër premtim i pambajtur i Edi Ramës.’, thuhet në reagimin e Bashës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari11/04/2021 09:25

RAMA, SATRAPI HARBUT E HAJDUT I SURRELIT, I BINDUR QE SHQIPTARET JANE IDIOTE, PA DINJITET, PA TRU, PA MEMORJE E TE VERBER SI USHTARET E TIJ, I KA SHTRIRE MASHTRIMET E TIJ NE KOHE E NE HAPESIRE. KA 8 VJET QE SA HERE KA ZGJEDHJE, THOTE KETE E ATE DO TA MBAROJNE NE FUND TE KETIJ VITI, NE FILLIN TE VITIT TJETER, NE FUND TE 2 VITEVE TE TJERA APO NE FUND TE MANDATIT TJETER APO NE FUND TE MANDATIT TE 4!!!!! PASI TA VJEDHE MANDATIN E RADHES, KA MUNDESI DO TE KERKOJE QE MANDATET TE BEHEN ME NGA 6 APO 8 VJET DHE JO ME 4. E PLOT GOMARLLEQE QE I PJELL MENDJA E TIJ DJALLEZARE DHE E TMERRUAR NGA DESHTIMET E NGA KRIMET QE KA BERE KETO VITE SUNDIM.

Shto koment

Denonco