'Përgjigje për pyetjet që kanë qytetarët’/ Shehaj shpërndan broshura me stafin e vullnetarëve

'Përgjigje për pyetjet që kanë qytetarët’/ Shehaj shpërndan broshura me stafin e vullnetarëve

22:27, 10/04/2021
A+ Aa A-

Kandidati për deputet i PD në Tiranë, Agron Shehaj ka vijuar fushatën elektorale në rrugët e qytetit, duke shpërndarë broshura sqaruese për zgjedhjet e 25 prillit, sëbashku me stafin e tij të vullnetarëve.

‘Përvojë e veçantë! Me vullnetarët, pranë stendave duke u dhënë njerëzve fletëpalosje dhe përgjigje për pyetjet që kanë’, shkruan Shehaj në Facebook.

Postimi i plotë i Agron Shehajt:

Përvojë e veçantë! Me vullnetarët, pranë stendave duke u dhënë njerëzve fletëpalosje dhe përgjigje për pyetjet që kanë.

#ShqipëriaFiton #PD9 #AgronShehaj6/ A.Z/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco