Duka sulmon Ramën nga Spitalla: Paratë e rindërtimit po i përdor për të bërë vota

Duka sulmon Ramën nga Spitalla: Paratë e rindërtimit po i përdor për të bërë vota

22:09, 10/04/2021
A+ Aa A-

Kryetari i PAA-së Agron Duka, ka zhvilluar një takim me banorët e lagjes Spitalla në Durrës, ku ka akuzuar Ramën se me paratë e rindërtimit po i përdor për të bërë vota.

‘Do ti kthehet boumerang sepse dikujt duke i dhënë në mënyrë të pa drejtë do lërë atij që i takon, por mund të ndodhë që do i marrin paratë e nuk do ta votojnë’, shkruan Duka në Facebook.

Postimi i plotë i Agron Dukës:

Sot në Spitallë

"Edi Rama është njeri selektv  po flas për Shijakun. Paratë e rindërtimit po i përdor për të bërë vota. Do ti kthehet boumerang sepse dikujt duke i dhënë në mënyrë të pa drejtë do lërë atij që i takon, por mund të ndodhë që do i marrin paratë e nuk do ta votojnë".

Rama nuk ështé më ai i tetë viteve më parë, mentaliteti i tij nuk dihet nëse është i majtë apo i djathtë.

Dëshira e madhe për të patur pushtet të pakufijshëm të shtrirë dhe në kohë, vjen tek ju me disa lloj aleancash me biznesmen, oligarkë siç i keni dégjuar ti thonë si dhe me të fortë duke i dhënë fuqi kaq të madhe pér të zhvilluar sferat e ekonomisë shqiptare.

Jemi bashkë këtu për të kuptuar pse ky koalicion është alternativa e duhur.

25 Prill Fitore

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco