‘Bujqësia sektor prioritar’/ Duma: Produkti shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian

‘Bujqësia sektor prioritar’/ Duma: Produkti shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian

20:09, 10/04/2021
A+ Aa A-

Kandidatja për deputete e PD në Kavajë, Grida Duma, ka vijuar takimet me fermerët dhe blegtorët e zonës, ku ka theksuar se ‘bujqësia është sektor prioritar’.

‘Plani jonë do t’i japë përgjigje të menjëhershme të nevojave të prodhuesve. Produkti bujqësor shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian’, shkruan Duma në Facebook.

Postimi i plotë i Grida Dumës:

Bujqësia është sektor prioritar!

Plani jonë do t’i japë përgjigje të menjëhershme të nevojave të prodhuesve.

Produkti bujqësor shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian.

Shqipëria fiton më 25 Prill!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco