'Rama ik’/ Momente nga pritja e Monika Kryemadhit në Libonik

'Rama ik’/ Momente nga pritja e Monika Kryemadhit në Libonik

18:29, 10/04/2021
A+ Aa A-

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me banorët në Libonik të Korçës, të cilët i kanë rezervuar një pritje madhështore.

Nga pamjet e publikuara, banorë të shumtë kanë dalë në rrugë me flamuj të LSI dhe thirrje ‘fitore’ dhe ‘Rama ik’./ A.Z/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco