Rrjeti tallet me Ramën: As bubi bukurosh lugën e tretë nuk e pranon bosh!

Rrjeti tallet me Ramën: As bubi bukurosh lugën e tretë nuk e pranon bosh!

22:05, 07/04/2021
A+ Aa A-

Një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale ironizon kryeministrin Rama, që vjen vërdallë nëpër Shqipëri dhe kërkon mandat të tretë, kur i la shqiptarët me barkun bosh në mandatin e dytë

Video është publikuar edhe nga ish-kryeministri Berisha, ku mesazhi është i qartë; Edhe një qen nuk mashtrohet për herë të tretë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco