Diferencë e madhe mes PD e PS/ Ja kush i fiton zgjedhjet sipas shqiptarëve

Diferencë e madhe mes PD e PS/ Ja kush i fiton zgjedhjet sipas shqiptarëve

21:59, 07/04/2021
A+ Aa A-

Janë 53.5 për qind e shqiptarëve që mendojnë se zgjedhjet e 25 prillit do të fitohen nga PD-ja e drejtuar nga Lulzim Basha.

Ndërkaq 43.5 për qind mendojnë se zgjedhjet do të fitohen nga Edi Rama dhe PS-ja.

Këto janë rezultatet e sondazhit të bërë nga ‘Flame Tree Advisors’ në muajin prill në lidhje me partinë që fiton zgjedhjet e 25 prillit.

Rezultati i sondazhit:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gj 07/04/2021 22:02

shqiptaret do votojn normal ta heqin qafe plehren

Shto koment

Denonco