Sondazhi/ 70 % shqiptarëve duan ndryshim dhe largimin e Edi Ramës

Sondazhi/ 70 % shqiptarëve duan ndryshim dhe largimin e Edi Ramës

21:17, 07/04/2021
A+ Aa A-

Gati 70 për qind e qytetarëve të anketuar nga kompania ‘Flame Tree Advisors’, që po prezantohet në ‘Çim Peka LIVE’ mendojnë se duhet ndryshim dhe Edi Rama duhet të largohet.

Ndërsa muaj pas muaji ka rënë dhe numri i njerëzve që mendojnë se Edi Rama duhet të qëndrojë. Vetëm 17 për qind e të anketuarve në prill, duan që ai të mos largohet.

Përgjigjet e sondazhit:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco