‘Shqipërisë i ka ngelur ora me Ramën’/ Tabaku me orëndreqësin: Ndryshimin e kërkojnë të gjithë

‘Shqipërisë i ka ngelur ora me Ramën’/ Tabaku me orëndreqësin: Ndryshimin e kërkojnë të gjithë

17:38, 10/03/2021
A+ Aa A-

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, ka vijuar takimet me qytetarët dhe bizneset e vogla me të vetëpunësuar, ku ditën e sotme është ndalur te një orëndreqës.

‘Ky orëndreqës më tha që Shqipërisë i ka ngelur ora me Ramën. Ndryshimin e kërkojnë të gjithë. Në 25 prill Shqipëria Fiton!’, shkruan Tabalu në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco