FOTO/ Shumica dërrmuese e qytetarëve të Tiranës kundër shembjes së Teatrit

FOTO/ Shumica dërrmuese e qytetarëve të Tiranës kundër shembjes së Teatrit

21:11, 04/03/2021
A+ Aa A-

Për herë të parë në një sondazh të organizuar qytetarët janë pyetur nëse ishin dakord apo kundër shembjes së Teatrit Kombëtar.

Në sondazhin e radhës të kompanisë ‘Flame Tree Advisors’, shumica dërrmuese e qytetarëve të Tiranës janë shprehur kundër shembjes së Teatrit Kombëtar.

Sipas përgjigjeve, 73.1 e qytetarëve janë shprehur kundër shembjes së Teatrit Kombëtar.

Këtë vendim të Ramës e Veliajt e kanë mbështetur vetëm 26.9 për qind.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku04/03/2021 22:12

Veprimi monstruoz i shëmbjes së Teatrit Kombëtar i kryer nga Neroni i dytë i Shqipërisë me mashën e tij, pisanjosin e vajgurit, duhet dënuar me 25 vjet burg seicili për krim kundër kombit si dhe dënim moral historik i përjetshëm.

Shto koment

Denonco