PD: Shqipëria dështoi, sepse u mor peng nga Rama

PD: Shqipëria dështoi, sepse u mor peng nga Rama

22:14, 03/03/2021
A+ Aa A-

Partia Demokratike në një shënim në facebook shkruan se Shqipëria dështoi sepse u mor peng nga Rama, ndërkohë që vendet rreth nesh ia dolën të përparojnë.

‘Rama që dështoi për 8 vjet me radhë dhe e la Shqipërinë në vendnumëro, nuk mund të sjellë ndryshimin që i duhet vendit tonë për të dalë nga kriza ku ai e zhyti. Ndërkohë që vendet rreth nesh ia dolën të përparojnë, Shqipëria dështoi, sepse u mor peng nga Rama. Ka ardhur koha për ndryshim. Ne së bashku do ta sjellim këtë ndryshim dhe me 25 prill Shqipëria do të fitojë!’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco