‘Një njeri që flet shumë dhe ironizon këdo, ai nuk i duhet gja’/ Profesori i majtë shkodran braktis Ramën

‘Një njeri që flet shumë dhe ironizon këdo, ai nuk i duhet gja’/ Profesori i majtë shkodran braktis Ramën

22:13, 03/03/2021
A+ Aa A-

Drejtuesi politik i qarkut Shkodër për PD-në, Helidon Bushati ka zhvilluar një bisedë optimiste me një profesor pensionist, i cili kishte votuar për PS-në, por tashmë e kishte kuptuar që Rama i kishte kthyer shpinën.

‘Një njeri që flet shumë dhe përdor ironinë për këdo, ai nuk i duhet gja’, tha profesor Pjerini.

Postimi i plotë i Helidon Bushatit:

Sapo u ul në karrigen e kryeministrit, Edi Rama u ktheu shpindën edhe votuesve të tij.

Mashtroi, zhgënjeu dhe la krejtësisht në balt edhe qytetarët që i besuan.

Profesor Pjerini është një nga ata.

Boll më me mashtrime, qytetarët nuk meritojnë për kryeministër një showman bullizues!

Me 25 Prill, fundi i Edi Ramës me votë është i pashmangshëm!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco