Zgjedhjet e 25 prillit/ Denoncimi: Numri dy i rilindjes bën fushatë me vrasës të dënuar në Itali

Zgjedhjet e 25 prillit/ Denoncimi: Numri dy i rilindjes bën fushatë me vrasës të dënuar në Itali

20:39, 03/03/2021
A+ Aa A-

 Mesa duket, edhe këto zgjedhje rilindasit nuk ndahen dot nga vrasësit dhe kriminelët, të cilët i organizojnë fushatën elektorale nëpër zona të caktuara në Shqipëri, pasi një denoncim ka ardhur për Taulant Ballën, drejtuesin politik të PS në Elbasan.

‘Taulant Balla po bën një takim elektoral në fshatin Gjocaj të Peqinit në kodrat e fshatit të zaptuara dhe  të marra me forcë nga vrasës që njihet kudo Astrit Sufali ’, shkruan qytetari në Facebook-un e ish kryeministrit Sali Berisha.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Taulant Bego Yaris fushate me Sufalin e denuar ne Itali per vrasje!

Lexoni mesazhin shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor ju uroj gjithe te mirat

Sot nr dy i rilindjes  Taulant Balla po bon nje takim elektoral ne fshatin Gjocaj te peqinit ne kodrat e fshatit te zaptuara dhe  te marra me force nga vrases we njihet kudo per vrasjet e tij Astrit Sufali pyete Taulantin si i fitoi pronat Astrit sufali dhe cfar  i lidh keta te dy Nga ky tipi ketu eshte prit sot tao tao Te pronat e ketij qe ja rremben me force fshatareve dhe tao ja bon me letra respekte dhe anonym.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco