‘Kurrë nuk ka menduar për shqiptarët’/ Tabaku nga Sauku: Rama, një dështim që fundin do ta ketë në 25 prill

‘Kurrë nuk ka menduar për shqiptarët’/ Tabaku nga Sauku: Rama, një dështim që fundin do ta ketë në 25 prill

20:38, 02/03/2021
A+ Aa A-

Ish deputetja e PD-së Jorida Tabaku ka vijuar takimet me banorët e saukut, nga ku akuzuar Ramën se nuk ka menduar asnjëherë për shqiptarët.

‘Rama po përpiqet me gjithçka ka në dorë të shmangë dështimet e tij në 8 vjet! Në 25 prill Rama humbet dhe Shqipëria Fiton’, shkruan Tabaku në Facebook.

Postimi i plotë i Jorida Tabakut:

Kurrë Rama nuk ka menduar për shqiptarët. Ai është një dështim që fundin do ta ketë në 25 prill! Rama po përpiqet me gjithçka ka në dorë të shmangë dështimet e tij në 8 vjet! Në 25 prill Rama humbet dhe Shqipëria Fiton! Së bashku sigurojmë ndryshimin për Saukun, për Tiranë, për Shqipërinë! #shqipëriafiton

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco