'Super takimet derë më derë’, Vokshi nga Lapraka: Shqiptarët janë lodhur me mashtrime, vjedhje dhe braktisje

'Super takimet derë më derë’, Vokshi nga Lapraka: Shqiptarët janë lodhur me mashtrime, vjedhje dhe braktisje

19:26, 02/03/2021
A+ Aa A-

Një prej drejtueseve politikë të PD-së në Tiranë, Albana Vokshi, ka vijuar takimet derë më derë, duke u shprehur e shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës mashtrimet, vjedhjet dhe braktisjet.

‘Super takimet derë më derë në Laprakë: Boll më me mashtrime, vjedhje dhe braktisje. Qeveria e Lulzim Bashës do të jetë për njerëzit’, shkruan Vokshi në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco